Puhkus saartel Paketid Lennu- ja laevapiletid Saartest   Puhkus Eestis Puhkus välismaal   Lisateenused Firmast Kontakt  
Vilsandi

Olen olnud Vilsandiga seotud üle kolmekümne aasta, aga ikkagi on raske seda kummalist paika iseloomustada. Kõige kergem on teda võrrelda inimesega, et millestki aru saada. Minu jaoks on ta nagu naine, keda armastad, aga kes ei paku sulle vastuarmastust. Vahel harva võib juhtuda, et ta siiski naeratab sulle  ja seda võimsam ja vastupandatum see naeratus on. Sa ootad ja igatsed seda naeratust ja see ongi see jõud, millega ta sind kinni hoiab.

Vilsandi on nagu inimene, kes seltskonnas millegagi silma ei torka - ei midagi säravat, ei midagi toretsevat - aga kui satud ta lähedale ja juhtud talle kogemata silma vaatama, siis märkad neis silmades sellist tarkust, saladust ja meelekindlust, millist sa varem pole kogenud.

Kui sa satud Vilsandile, siis ära torma uisapäisa ringi, vaid leia endale üks rahulik paik ja istu seal mõnda aega. Võib juhtuda, et Vilsandi sosistab sulle midagi. Äkki õnnestub sul kuulda, kuidas ta süda lööb.

Laulev näitleja Jaan Tätte

Puhkus saartel Puhkus eestis EL struktuurfondid
Reisibüroo MERE Tallinna 27, Kuressaare 93811, Saaremaa Tel: 45 33610 Fax: 45 33609 GSM: 50 50100 E-mail: mere@rbmere.ee