Puhkus saartel Paketid Lennu- ja laevapiletid Saartest   Puhkus Eestis Puhkus välismaal   Lisateenused Firmast Kontakt  
Antarktika avastamine Lõunamere ekspeditsioonil

Saaremaa on tuntud mereriik, seda eelkõige tänu paljudele meremeestele, kes läbi aegade Saaremaale kuulsust on toonud. Tellides paketi „Antarktika avastamine Lõunamere ekspeditsioonil” on võimalik viibida tuntud Saaremaa juurtega meresõitja, Antarktika avastaja, Fabian G.B von Bellingshauseniga seotud piirkonnas. Parima elamuse saab, kui pakett tellitakse sügistalvisel perioodil.

Kevad-suvisel hooajal pakume Bellinghauseni nimega seotud paigas pakette, mis on hoopis teise sisu ja nimetusega.Antarktika avastamine Lõunamere ekspeditsioonil – on X. aasta külm ja käre talv kui ekspeditsoonijuht admiral Fabian G.B. von Bellinghauseni ja komandör M.P. Lazarevi eestvedamisel lähevad laevade „Vostok” ja „Mirnõi” meeskonnad ekspeditsioonile Antarktikasse, eesmärgiga vallutada „lõuna- poolus” ning leida avastatud „mandri” rannikult vähemalt 56 ürti. Nautida kauneid loodusvaateid, tunda rõõmu rasketest kliimatingimustest ja jätta stress lumme. Võidukale ekspeditsiooni meeskonnale pakutakse õhtul kosutavat sööki, jooki ja suitsusauna. Samuti tehakse kaminatule ääres istudes ühiselt kokkuvõte avastusretkest.

Saadud teadmised kaardistatakse, avastatud manner ja „lõunanaba” ning leitud 56 ürti jääb rahumeelseks kasutamiseks ja teaduslikuks uurimiseks.

Aktiivseimad ekspeditsioonis osalejad saavad hulgaliselt kiitust ja ordeni.

Kolme-päevane pakett sisaldab majutust koos hommikusöögiga, ekspeditsiooni, õhtusööki, suitsusauna. Võimalik tellida nii individuaalselt kui rühmadele.

Puhkus saartel Puhkus eestis EL struktuurfondid
Reisibüroo MERE Tallinna 27, Kuressaare 93811, Saaremaa Tel: 45 33610 Fax: 45 33609 GSM: 50 50100 E-mail: mere@rbmere.ee