Puhkus saartel Paketid Lennu- ja laevapiletid Saartest   Puhkus Eestis Puhkus välismaal   Lisateenused Firmast Kontakt  
Retk ajalukku

Igal saarel on oma ajalugu ning igaühel see pisut isesugune. Ajalugu on ka igal majal, kui seda on osatud hoida ja säilitada tulevastele põlvedele. Pakumegi nüüd võimalust rännata ajas tagasi...

 

Pakett algab saabumisega Hiiumaale, kus ootab 100a. taguses stiilis renoveeritud talu (ehk ajamasin nagu perenaine ise nimetab). Kõik on nii nagu tol ajal Hiiumaal kombeks – reform- ja puitvoodid, perenaise enda valmistatud pitsidega voodipesu jms. Samas, et tänapäeva inimest mitte ära ehmatada ning end abituna tundma panna, on olemas ka „euro wc koos dušširuumiga” ning moodsad köögimasinad, aga see pole praegu esmane. Saabumisel annab perenaine ülevaate majast ja selle ajaloost.

 

Nagu juba kirjas on tegemist taluga ja seega saavad külastajad tutvuda ka kõrvalhoonetega, aidas on sisse seatud ka väikene muuseuminurgake; töötoas saavad lapsed tisleri-riistadega midagi meelepärast meisterdada. Külastajad saavad siin tunda end peremeestena, sest teisi elanikke nende külastuse ajal talus ei ela.

 

Võimalus on perenaise juhendusel talu iidsetel kangastelgedel kaltsuvaipa kududa, kõik vajaminev on olemas ja ootel. Kui on soov, saab lahkudes ise kootud vaiba kaasa osta. Kangasteljed on üleval 1.oktoober kuni 30. aprill.

 

Kolme päevane pakett sisladab majutust talu peamajas, mis on kohandatud omaette puhkemajaks; käsitööalast konsultatsioon; praamipiletid saarele ja tagasi. Paketti sobib tellida iga ilmaga ja igal aastaajal.

Puhkus saartel Puhkus eestis EL struktuurfondid
Reisibüroo MERE Tallinna 27, Kuressaare 93811, Saaremaa Tel: 45 33610 Fax: 45 33609 GSM: 50 50100 E-mail: mere@rbmere.ee