Puhkus saartel Paketid Lennu- ja laevapiletid Saartest   Puhkus Eestis Puhkus välismaal   Lisateenused Firmast Kontakt  
Paketid

Oktoobrist aprillini on Sul võimalus võtta sõbrad tuttavad ühes ning ühiselt taluköögis koos perenaisega valmistada tõelist eesti rahvustoitu.  Koos on huvitav ning põnev!
Saaremaa on tuntud mereriik, seda eelkõige tänu paljudele meremeestele, kes läbi aegade Saaremaale kuulsust on toonud.
Kõiki saari ja saarekesi iseloomustab eriline, Mandri- Eestist sootuks erinev õhkkond. Meretagune asi, nagu ütlevad saarlased – ja seda ei anna rääkida, seda peab ise kogema.
Linnud, loomad, maastik, inimesed, arhitektuur - need on asjad, mille pärast tasub tulla Saaremaale koos fotoaparaadiga. Saaremaal on igal neljal aastaajal midagi huvitavat ja põnevat pildistada.

Igal saarel on oma ajalugu ning igaühel see pisut isesugune. Ajalugu on ka igal majal, kui seda on osatud hoida ja säilitada tulevastele põlvedele. Pakumegi nüüd võimalust rännata ajas tagasi...

Kassari - üks kauneimaid kohti Hiiumaal, mis veel 19. sajandil oli saar. Praegu ühendab Kassarit Hiiumaaga kaks tammiteed.

Muhu saar on parim paik mere- ja looduslähedaseks puhkuseks, eemal töö rutiinist ja igapäeva tegemistest.

Veel tänaseni on saarel märgata rannarootslaste poolt mahajäetut: rootsipärased kohanimed, arhidektuurimälestised, elulaad..., lisaks veel vaheldusrikas maastik ja rikkalik loodus.

Et jõuda sellesse vaikusesse, tuleb istuda Roomassaares paati ja tiksuma hakkab Abruka aega.

Saaremaad teatakse ka kui orhideede saart, kuna 36st Eestis leitud orhidee liigist on 34 leitud ka Saaremaalt ja seda ümbritsevatelt saartelt.
Kui ollakse loodushuviline ja romantilise meelelaadiga või kui on soov olla koos sõbraga inimestest eemal või kannustab loometöös lähenev tähtaeg aga inpiratsiooni ei ole... siis on Vilsandi just õige koht.
Puhkus saartel Puhkus eestis EL struktuurfondid
Reisibüroo MERE Tallinna 27, Kuressaare 93811, Saaremaa Tel: 45 33610 Fax: 45 33609 GSM: 50 50100 E-mail: mere@rbmere.ee